top of page

פיגומים ניידים: סוגי פיגומים, רקע כללי ו 5 דברים שכדאי לכם לדעת

פיגומים ניידים הם מוצר רב תכליתי ויעיל שחולל מהפכה בדרך שבה עובדים אנשי תחזוקה בגובה. זהו סוג של פיגום שניתן להעביר בקלות ממקום אחד לאחר, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור תעשיות רבות.רקע על פיגומי אלומיניום ניידים

פיגומים ניידים הוצגו לראשונה בתחילת המאה ה-20 כחלופה לפיגומים מסורתיים. הוא תוכנן להיות קל משקל, קל להרכבה, והכי חשוב, קל להזזה. בתחילה, פיגומים ניידים היו עשויים מעץ, אך ככל שהטכנולוגיה התקדמה, הפך האלומיניום לחומר המועדף לבנייתו. האלומיניום עמיד, קל משקל ועמיד בפני חלודה וקורוזיה, מה שהופך אותו למושלם לשימוש חיצוני.


למי מיועדי םהפיגומים הניידים?

פיגום נייד מתאים לכל מי שצריך לעבוד בגובה. הוא נמצא בשימוש נפוץ בתעשיות כמו בנייה, תחזוקה וצביעה. פיגומים ניידים נמצאים בשימוש נרחב גם במחסנים, מפעלים ובתי מלאכה לצורך הגעה למדפים גבוהים וביצוע משימות שונות.


אילו משימות ניתן לבצע באמצעות פיגומים ניידים?

ניתן להשתמש בפיגומים ניידים למגוון רחב של משימות, לרבות צביעה, ניקיון, תחזוקה ובנייה. הם מספקים פלטפורמה יציבה לעבוד עליה, ומאפשרת לעובדים לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם בקלות.


ממה עשויים הפיגומים הניידים?

כפי שהוזכר קודם לכן, פיגומים ניידים עשויים מאלומיניום. האלומיניום הוא קל משקל, עמיד ועמיד בפני חלודה וקורוזיה. המסגרות של פיגומים ניידים עשויות לרוב מצינורות אלומיניום, בעוד שהפלטפורמות עשויות מקרשים אלומיניום. הגלגלים עשויים מגומי, המספק אחיזה טובה ומקל עליהם להזיז.


מחקר על ערך השוק של הפיגומים הניידים בעולם

על פי דוח מחקר שוק של Mordor Intelligence, שוק הפיגומים הניידים העולמי הוערך ב-1,150.67 מיליון דולר בשנת 2020 וצפוי להגיע ל-1,472.09 מיליון דולר עד 2026, צמיחה ב-CAGR של 4.30% במהלך תקופת התחזית (2021-2026) . הדוח מייחס את הצמיחה של שוק הפיגומים הניידים לביקוש הגובר לפלטפורמות עבודה בטוחות ויעילות, במיוחד בענף הבנייה.


סוגי פיגומים ניידים

ישנם מספר סוגים של פיגומים ניידים, כל אחד מהם מיועד ליישומים ספציפיים. חלק מהסוגים הנפוצים ביותר כוללים:פיגום נייד למדרגות

סוג זה של פיגום נייד, ניקרא גם מגדל פיגום למדרגות הוא מיועד לשימוש בעבודות גובה על מדרגות, פנים וחוץ. המסגרת הקלה להרכבה יוצרת סביבה נטולת טרחה ובטוחה לגישה לאזורים שקשה להגיע אליהם מסביב למדרגות. מתוך מחשבה על פשטות, זהו מגדל פיגום קל לשימוש שניתן להתאים את גובה הרגליים כך שיוכלו להתאים לגבהים שונים.פיגום מדרגות נייד

פיגום נייד זה מאובזר במדרגות אשר מאפשרות לאנשי המקצוע לטפס בצורה מסודרת ובטוחה לבמעלה הפיגום וכמו כן לסחוב משא כבד. לפיגום זה יתרונות רבים בעיקר בעבודות בהן יש צורך לנוע בין הקרקע ולחק הפיגום העליון מספר פעמים או לשנע ציוד, שקים, כלי עבודה או כל משא אחר.
פיגום נייד עם שלוחה

פיגומים ניידים אלו מכונים גם מגדלי שלוחה הם משמשים במקרים בהם קיים מכשול שאינו מאפשר הקמת מגדל מלא ומונע מכם להגיע לאזור הדרוש לכם. מגדל זה כולל פלטפורמה נוספת, הניתנת להתקנה מעל המכשול ומספקת לך דרך קלה ובטוחה להשלים את המשימה העומדת על הפרק.


מגדל פיגום עם מעקה בטיחות מתקדם (AGR).

להגנת נפילה נוספת, ניתן להשתמש במגדל AGR. מגדל זה מאפשר לפועלי בניין להרכיב מסגרת בטיחותיות מהמפלס מתחת לזו שהם מרכיבים, מה שמפחית את סכנת הנפילה. בכל רמה, יש גם מעקה בטיחות נוסף לבטיחות הנוספת של העובדים.פיגום נייד צר, פיגום מגדל לאיש אחד

תוכנן במיוחד עבור עובדים בודדים, פיגום מגדל זה ניתן להרכיב ולפרק בקלות על ידי אדם אחד. הוא פשוט וקל להרכבה, קל לאיכסון ומתאים לאנשי תחזוקה, שיפוצניקים וחשמלאים שמבצעים פעולות בצורה עצמאית בשטח.
מגדל פיגום נייד סטנדרטי

אם אתה מבצע עבודת גובה פשוטה, הפיגומים הניידים הסטנדרטיים שלנו עשויים להיות בדיוק מה שאתה צריך. פיגומים אלה זמינים ברוחב צר או כפול, קלים להרכבה ויכולים להגיע לגבהים של 4 מ' ו-16 מ' בהתאמה אישית. הגודל הפופולרי ביותר שלנו הוא מגדל הפיגום בגודל 4 מ' אולם לא כל העבודות זהות ולכן יש להתאים הפיגום לאופי איש המקצוע.


מגדל פיגום פיברגלס

זהו סוג אחר של מגדל פיגום מכיוון שעשוי מפיברגלס במקום אלומיניום, אינו מוליך חשמל. פיגומים אלה אידיאליים לעבודה באזורים שבהם יש סיכונים ממתחים גבוהים, כגון תעשיות רכבת וחשמל. מגדל פיגום מסוג זה שימושי גם באזורים בהם סטריליות חשובה מאוד, כמו מעבדות ואזורי שימור, שכן פיברגלס הוא מוצר שעמיד בפני חיידקים.


החברות המובילות בעולם לייצור של פיגומים ניידים


ישנן מספר חברות מובילות בעולם המתמחות בייצור והפצת פיגומים ניידים, לרבות:


Layher -

חברה גרמנית המתמחה בייצור והפצת מערכות פיגומים, לרבות פיגומים ניידים ופתרונות גישה ניידים נוספים.


Altrex -

חברה הולנדית המייצרת מגוון רחב של פיגומים ניידים לשימוש בבנייה, תחזוקה ואחסנה.


Wibe Ladders -

חברה המספקת מגוון רחב של פיגומים ניידים לשימוש בבניה ותחזוקה.


Instant Upright -

חברה אירית המייצרת מגוון רחב של מסגרות ניידות ופלטפורמות ניידות לשימוש בבנייה ותחזוקה.


חברות אלו נמצאות בחזית תעשיית הפיגומים הניידים, ומציעות מוצרים חדשניים העונים על הצרכים של מגוון רחב של תעשיות ויישומים. הם ידועים בחומרים האיכותיים שלהם, בטכנולוגיה המתקדמת ובמחויבות לבטיחות ואמינות.


בטיחות בעבודה על פיגומים לפני הכל

על מנת להבטיח שפיגומים ניידים מיוצרים ומורכבים בצורה נכונה, מומלץ להיעזר בשירותים של חברות מובילות בענף להתקנה ותחזוקה. על ידי כך, העובדים יכולים להבטיח שהם משתמשים בפיגומים ניידים שהם בטוחים, אמינים ומתוכננים לענות על הצרכים הספציפיים שלהם.


מחפשים חברה מקצועית לרכישת פיגומים ניידים? לחצו > פיגום נייד למכירה

Comments


bottom of page