top of page
תמונת נושא - פיגום אלומניום

  פיגומי אלומיניום להשכרה  

חברת נתנאל פיגומים מתמחה בהשכרה, מכירה שינוע והרכבת פיגומים לחברות, קבלנים, עסקים, ולקוחות פרטיים אנו מתמחים ביבוא ושיווק פיגומי אלומיניום ניידים במגוון סוגים בתקן אירופאי, ובנוסף ייבוא ושיווק של סולמות אלומיניום מקצועיים ותעשייתיים במגוון דגמים ומידות. אם יש לכם צורך בהשכרה או רכישה של פיגום אלומיניום נייד לכל מטרה נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את הפתרון המקצועי ביותר עבור העבודה אותה תרצו לבצע.

אנו מתחייבם לשירות מעולה, זמני הספקה מהירים, הרכבה ופירוק מקצועיים ופיגומים ברמה גבוה עם תו תקן ארפאי

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ושירות מהיר ומקצועי צרו איתנו קשר: טל: ⁦072-394-5510

פיגומים-אלומיניום

פיגומי אלומיניום זקיפים

פיגומי זקיפים מאלומניום עם תו תקן בין לאומי להשכרה. מגוון סוגי פיגומי לכל גובה וכל מטרה לפרטים לחצו על הקישור

פיגום מגדל

פיגומי אלומיניום מדרגות

פיגומי מדרגות אלומניום מקצועים עם תו תקן בין לאומי של חברת פרוטיוב להשכרה. מגוון סוגי פיגומי לכל גובה וכל מטרה לפרטים לחצו על הקישור

פיגום נייד.jpg

פיגומי אלומיניום ניידים

פיגומי אלומניום מקצועיים עם תו תקן בין לאומי של חברת פרוטיוב להשכרה. מגוון סוגי פיגומי לכל גובה וכל מטרה לפרטים לחצו על הקישור

עבודה נכונה על פיגומי אלומיניום ונהלי בטיחות שאתם חייבים לדעת

בין אם אתם חדשים בעולם הבנייה והשיפוצים, או שאתם כבר ותיקים ומנוסים בתחום, יש דבר אחד שחשוב שתדעו ותזכרו תמיד: נהלי בטיחות. כל עובד בתחום יודע שאין דבר חשוב משמירה על בטיחותם וביטחונם של העובדים, במיוחד כאשר מדובר בעבודה בגובה (שמתרחשת לעיתים קרובות בתחום זה). צריכים ריענון? הנה סיכום קצר של נהלי הבטיחות שאתם חייבים להכיר לפני העבודה הבאה שלכם על פיגומים.

הכנה נכונה תמנע תקלות

שלב קריטי בעבודה בגובה הוא דווקא התכנון שלה. קחו את הזמן על מנת לוודא שהפיגום מותקן כראוי, שכל חלקיו נעולים ומאובטחים במקום, ובדקו מהו משקל הסחיבה המקסימלי של הפיגום לפני שאתם מעמיסים עליו ציוד או עובדים. אמנם מדובר בצעד שיאריך מעט את שלב ההכנה שלכם, אבל בטווח הארוך, הכנה נכונה ומקיפה תמנע מכם בעיות ותאונות בהמשך – שיכולים לעלות לכם לא רק בזמן, אלא גם בכסף ואף בחיי אדם.

 

שמירה על בטיחות היא הכרחית

מעבר לאבטחה של הפיגום עצמו, גם העובדים צריכים להיות מאובטחים ככל האפשר: יש לצייד את כל העובדים בציוד הבטיחות המתאים לעבודה בגובה, כולל קסדת בטיחות, נעליים מותאמות שאינן מחליקות, ורצועת בטיחות המחוברת למבנה יציב (ולא לפיגום עצמו!). זכרו, שמעבר לציוד ולחומרים היקרים שאתם עובדים איתם, הדבר היקר ביותר באתר הבנייה שלכם הוא חייהם של העובדים שלכם, ועל כן יש לשמור עליהם בכל דרך אפשרית.

 

הכשרה יסודית של כל העובדים – צעד חיוני

לא רק ציוד בטיחות ישמור על שלום העובדים שלכם, אלא גם ידע על הפיגום שעליו הם עובדים. אין לאפשר לאף עובד לעלות על פיגום לפני וידוא שהוא עבר את ההכשרה המתאימה לכך, ויודע איך לעלות ולרדת מהפיגום בצורה בטוחה, איך להתנהל עם ציוד כבד בעודו שוהה על הפיגום, איך להקים ולפרק את הפיגום כראוי, וכל ידע נוסף שראוי שידע מי שעובד על פיגומים.

 

עבודה עם כל האישורים והתקנים הנדרשים

עוד צעד חשוב שיבטיח את שלומם של כל העובדים באתר הבנייה, הוא עבודה רק עם חומרים ומכשירים העומדים בתקנות ובתווי התקן הנדרשים. דרך טובה להבטיח שהציוד שלכם עומד בתקנים היא לעבוד רק עם ספקים וקבלנים מורשים, שיספקו לכם רק ציוד מאושר ומבוקר. כאשר אתם פונים לספק או מבצעים הזמנה מקבלן, בקשו לראות את כל האישורים הנדרשים, כדי לוודא שהציוד והפיגומים שלכם לא מסכנים את חייהם של אלו העובדים עליהם.

 

אסור לוותר על פיקוח ובקרה על הפיגומים

אם כבר באישורים ובקרה עסקינן, עוד דבר שחשוב שיהיה בבקרה הוא הרכבת ופירוק הפיגום. רק אדם אשר הוכשר לכך רשאי לתת את אישורו על אופן הרכבת הפיגום, לאחר שבדק אותו ואישר שהוא אכן מורכב בצורה נכונה ובטוחה. אין לדלג או לוותר על צעד זה, ויש לבצע את הבדיקה לאחר כל הקמה של הפיגום – לא משנה באיזו תדירות הפיגום מפורק ומורכב מחדש.

 

שימור נכון של ציוד העבודה

הפיגום שלכם יכול להיות המוצר האיכותי והחדיש ביותר בשוק – אבל אם לא תשמרו עליו, הוא לא יישאר כזה למשך הרבה זמן. חלודה, פגמים או שחיקה של חלקי הפיגום השונים יכולים להיות מסוכנים, ולא רק להוריד מאיכות הפיגום, אלא גם להפוך אותו ללא תקני, וכמובן ללא בטיחותי עבור העובדים שלכם. כדי להימנע ממצבים כאלה, טפלו בציוד ושמרו עליו מפני פגעים ושחיקה, או האופציה העדיפה יותר: בחרו מראש בפיגום עמיד ואמין.

bottom of page