top of page

פיגומי אלומיניום להשכרה: פתרון פשוט לעבודה בגובה

אין אדם שרגיל לעבודה בגובה שאינו מכיר פיגומי אלומיניום. מדובר באחד מסוגי הפיגומים הקלים והנוחים לתפעול, המאפשר עבודה מהירה ויעילה, ללא התפשרות על רמת בטיחות גבוהה ועל עלות נוחה. למעשה, אם אתם מחפשים פתרון אפילו נוח ונגיש יותר מבחינה כלכלית, תוכלו להנות גם מיתרונות ההשכרה של פיגומי אלומיניום – במקום רכישה, שלעיתים קרובות תעלה לכם הרבה יותר. אבל לפני כן, מהו בכלל פיגום אלומיניום? איזה סוגי פיגומי אלומיניום קיימים, לאיזה עבודות הם מתאימים? ומה כוללת ההשכרה שלהם? כל התשובות בהמשך.


פיגום נייד להשכרה
פיגום נייד אלומיניום


מהו פיגום אלומיניום

פיגום אלומיניום כשמו כן הוא, פיגום שעשוי מאלומיניום, ונקרא גם פיגום עצמאי. זה פיגום שעומד בזכות עצמו, ולא מצריך הישענות על המבנה עצמו. אלומיניום הוא חומר שמציע יתרונות רבים, במיוחד עבור סוג העבודה הנדרש באתרי בנייה שונים: הוא בעל משקל קל שעוזר להתניידות נוחה ומהירה; הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר ואינו נשחק בגשם או בשמש; ובגלל קלות העבודה עם מתכת האלומיניום, היא מאפשרת לבנות פיגומים שהם גם בעלי תצורות מורכבות יותר (שמאפשרות בטיחות ברמה גבוהה יותר), וגם בעלי מודולריות מגוונת יותר מאשר פיגומים מחומרים אחרים.


פיגום נייד להשכרה
פיגום נייד פרוטיוב אס

סוגים של פיגומי אלומיניום

פיגומי אלומיניום יכולים להיות במגוון תצורות וסוגים, שכן "אלומיניום" הוא רק החומר שממנו הם עשויים, ובעצם ניתן להרכיב מהחומר הנוח והחזק הזה מגוון רב של סוגי פיגומים שונים. פיגומי אלומיניום יכולים להיות פיגומי זקיפים, פיגומי מדרגות, ופיגומים ניידים. פיגומים ניידים הם בין הפיגומים הנפוצים כרגע בשוק, בשל מספר יתרונות.


עבור אילו עבודות מתאים פיגום נייד?

פיגום נייד מתאים עבור עבודות בנייה, שיפוץ ותחזוקה שמתבצעות בגובה עבודה של עד 14 מטרים. זהו סוג פיגום שמאופיין בהתקנה נוחה, פשוטה ומהירה, ולכן הפיגום הנייד הפך לאחד מסוגי הפיגומים המועדפים בשוק. למרות הקלות של השימוש והשינוע, הפיגום הנייד עדיין עמיד במיוחד, ויכול לשאת משקל של עד כ-355 ק"ג. נתונים אלה כמובן תלויים בדגם וסוג הפיגום הנייד שבו אתם בוחרים – לא כל דגם יכול להגיע לגובה ולמשקלים אלו ולכן חשוב לוודא את המפרט הטכני של הפיגום לפני שאתם בוחרים בו לפרויקט שלכם.


פיגום מדרגות אלומיניום
פיגום מדרגות אלומיניום נייד

למה מומלץ להשכיר פיגום אלומיניום נייד

בשל יתרונותיו הרבים, פיגום אלומיניום נייד הוא אמנם רכישה מומלצת, אך קיימים יתרונות רבים גם בהשכרה. השכרת פיגום מאפשרת לכם לבחון את יתרונות המוצר לפני שאתם מחליטים האם לרכוש אותו; השכרה גם בדרך כלל תעלה פחות מרכישה, ולכן פעמים רבות תעדיפו לבחור באפשרות זו. בנוסף, אם אתם מבצעים עבודות שונות ומגוונות בסוגים רבים של משקלים וגבהים, מומלץ לא להתקבע על סוג פיגום אחד ומסוים, אלא לנסות כמה סוגים שונים לפני שתחליטו איזה סוג פיגום מתאים ביותר כרכישה לעסק שלכם (או שבכלל תגיעו למסקנה שעדיף לכם להמשיך להשכיר פיגומים ולא לרכוש).


מה כוללת השכרת פיגום נייד?

החלטתם להשכיר פיגום נייד? מצוין! לפני שאתם מאשרים סופית את ההשכרה, חשוב שתדעו מה היא כוללת. חברות רבות רק ישכירו לכם את הפיגום ובזה ייגמר העניין, אבל מומלץ לבחור בחברה שמציעה לכם קצת מעבר לכך: ייעוץ בבחירת הפיגום המתאים לכם ביותר, הובלת הפיגום אליכם ומכם, התקנה ופירוק בטיחותיים ומפוקחים של הפיגום, וכמובן שגם את ההשכרה עצמה. כל חברת פיגומים שמכבדת את עצמה תדאג לספק לכם את כל השירותים האלו ולא רק את ההשכרה בלבד.


פיגומים בטיחות
בטיחות בעבודה היא הדבר החשוב ביותר בעבודה עם פיגומים

בטיחות בעבודה עם פיגום אלומיניום נייד

כאשר עובדים עם פיגום אלומיניום נייד, כמו עם כל שאר סוגי הפיגומים, חשוב מאוד להקפיד על כללי הבטיחות לעבודה עם פיגומים. כאמור, ודאו שסוג הפיגום שבו בחרתם מתאים לשימוש בפרויקט שאותו אתם מנהלים – שהוא יכול לשאת במשקל הנדרש ושהוא מגיע לגובה העבודה הרצוי. בנוסף, וזו הנחיה שתקפה לכל סוגי הפיגומים, חשוב לוודא שכל העובדים מתודרכים בנהלי הבטיחות של העבודה על הפיגום הספציפי שבו אתם משתמשים, משתמשים בציוד המגן הנדרש וכו'.


השכרת פיגום מחיר מומלץ

מהו המחיר המומלץ לפיגום נייד להשכרה? זוהי שאלה שקשה לענות עליה שכן קיימים סוגים רבים של פיגומי אלומיניום, וגם כאשר ממקדים את החיפוש קיימים דגמים רבים של חברות שונות. מומלץ לעשות השוואת מחירים ולבדוק מהי החברה המציעה את הפתרון המשתלם ביותר – אבל חשוב גם לוודא שאתם לא נופלים בפח. אם חברה מציעה לכם השכרת פיגומים במחיר נמוך באופן משמעותי משאר החברות, יכול מאוד להיות שהמוצר שלהם לא מקורי, ישן, או שאינו עומד בתקנות הבטיחות הנדרשות. בקשו לראות את כל האישורים והמסמכים, ועל תתפשרו על מוצר זול יותר שאינו בטיחותי. פשרה כזאת יכולה לגרור תאונות עבודה חמורות ואפילו לסכן חיי אדם


להלן המחירים המומלצים להשכרת פיגום נייד

מחיר השכרת פיגום עד 8 מטר:

השכרה ליום 450 ש"ח, יומיים 700 ש"ח, שלושה ימים עד שבוע 1000 ש"ח, חודש 2500 ש"ח.המחיר לא כולל מע"מ, הובלה והרכבה.

מחיר השכרת פיגום עד 10 מטר:

650 שח, יומיים 950 ש"ח, שלושה ימים עד שבוע 1400 ש"ח, חודש 3300 ש"ח. המחיר לא כולל מע"מ , הובלה והרכבה

מחיר השכרת פיגום עד 12 מטר:

השכרה ליום 850 שח, יומיים 1250 ש"ח, שלושה ימים עד שבוע 1800 ש"ח, חודש 4200 ש"ח. המחיר לא כולל מע"מ , הובלה והרכבה

*המחיר הרשום הוא עבור פיגום נייד מסוג פרוטיוב S בלבד.

רוצים לראות עוד מחירים לחצו > פיגום נייד להשכרה מחיר


כמה עולה הובלה והרכבה של פיגום נייד

הובלה והרכבה של פיגום תלויי במספר פרמטרים

  1. גובה הפיגום

  2. מרחק ההתקנה מהמחסן הלוגיסטי

  3. תנאי השטח בהם יותקן הפיגום

במידה ומדובר על התקנה של פיגום לגובה 4 מטר על משטח ישר כגון רצפות מדובר על התקנה פשוטה שלא לוקחת זמן רב לכן המחיר יהיה נמוך ביחס להתקנה של פיגום 12 מטר מעל בריכת שחיה או מדרגות של אולם תאטרון. לכן המחיר בו אנקוב כאן משקף התקנה פשוטה של פיגום רגיל בלבד ללא תנאי שטח מאתגרים.

מחיר הובלה של פיגום לכל צד: 250 ש"ח לכל כיוון

מחיר התקנה של פיגום: 250 ש"ח

מחיר פירוק פיגום: 250 ש"ח


אם אתם רוצים להשכיר פיגומי אלומיניום ניידים, ומחפשים חברה אמינה ומקצועית, נתנאל פיגומים היא המקום הנכון עבורכם. אנו מציעים מגוון רב של פיגומים להשכרה ולמכירה, כולל פיגומי אלומיניום ופיגומים ניידים. אנו נשמח לסייע לכם בהתאמה של סוג הפיגומים הנכון עבורכם, נענה על כל השאלות שלכם בנוגע לנתוני הפיגום, נציג לכם את כל האישורים הנדרשים ומעל לכל, ניתן לכם הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לצרכים שלכם.


Comments


bottom of page