top of page

פיגום אלומיניום למכירה: 5 דברים שחשוב לדעת לפני רכישת פיגומים ניידים

פיגומי אלומיניום ניידים הם פיתוח שכבש בסערה את עולם הבנייה, בזכות יתרונות רבים שהפכו אותם לבחירה המועדפת על בעלי מקצוע רבים בתחום. אם גם אתם החלטתם לרכוש פיגומים ניידים עבור העסק שלכם, יש סיכוי גבוה שתהנו מהעבודה איתם, ושתגלו בעזרתם יעילות ובטיחות ברמות שטרם הכרתם, שכן מדובר בפיגומים בטיחותיים, קלים לשינוע ולעבודה, המאפשרים עבודה בגובה רב ללא פשרות. תוכלו להנות מיתרונות אלה ברגע שתרכשו פיגומים ניידים – כל זאת בתנאי שתכירו היטב את השוק ולא תבצעו טעויות בעת הרכישה. כדי לעזור לכם להימנע מכך ולבצע רכישה חכמה, הנה 5 דברים שחשוב לדעת לפני ביצוע רכישת פיגומים ניידים. פיגום נייד למכירההכירו את מאפייני הפיגום הנייד לפני הרכישה

אם עבדתם בעבר עם פיגומים ניידים, או אפילו השכרתם אותם, אתם בוודאי מכירים את היתרונות הרבים והחסרונות המעטים שלהם – אבל אם רק שמעתם עליהם, יכול להיות שתצטרכו לבצע מחקר יותר מעמיק. למרות היתרונות הרבים של פיגומים ניידים, הם לא מתאימים לכל סוג עבודה או לכל תנאי שטח. לכן, חשוב שתגדירו לעצמכם איזה סוג של עבודות אתם מתכוונים לבצע בהמשך דרככם המקצועית, ובהתאם לכך להחליט האם פיגום נייד יוכל להתאים לעבודות אלו. מחפשים פיגומים ניידים למכירה לחצו > פיגום נייד למכירה

באתרנו תוכלו למצוא מגוון רב של מידע אודות פיגומי אלומיניום ניידים, שיעזור לכם להבין טוב יותר עד כמה פיגום נייד הוא הבחירה המתאימה עבורכם. בנוסף, הנה כמה דוגמאות עבור עבודות שניתן לבצע בעזרת פיגום נייד: שיפוצי בניינים, החלפת מנורות, צביעה וסיוד תקרות, וכו'. כלומר, זהו פיגום המשמש בעיקר לעבודות פנים, אך בהחלט ניתן לעשות בו שימוש גם באתרי בנייה בזכות גובהו הרב.
דעו על מה אתם משלמים

"פיגום" הוא לא מוצר מוגמר, אלא מכלול של חלקים המורכבים יחד לכדי מה שנקרא "פיגום". לכן, חשוב שתדעו בדיוק איזה חלקים של הפיגום אתם מקבלים בעת הרכישה, כדי שלא תתקעו מאוחר יותר עם פיגום חלקי שאין באפשרותכם להרכיב. בנוסף לכך, חשוב מאוד לדעת מה כולל המחיר. כשמדובר בפיגומים להשכרה, למשל, המחיר לעיתים יכלול גם הובלה, הרכבה, פירוק והובלה חזור. האם יש באפשרותכם לשנע ולאחסן את הפיגום בקלות ובמהירות? אם לא, יכול מאוד להיות שקניית הפיגום אמנם תראה כמו פתרון זול וקבוע יותר מאשר השכרה, אבל בטווח הארוך הבחירה תעלה לכם בזמן ובהתעסקות רבים – ולכן אולי כדאי לכם לבחור דווקא בהשכרה ולא בקנייה. מצד שני, אם אתם מיומנים ומוסמכים בפירוק והרכבה (עוד על כך בהמשך), ויש לכם את היכולת לשנע ולאחסן את הפיגום המפורק בקלות ובנוחות, אין ספק שקנייה היא הבחירה הנכונה עבורכם (ובחלק מהמקומות הרכישה תכלול גם את הובלת/משלוח הפיגום לנקודה לבחירתכם). מחפשים פיגומים ניידים למכירה לחצו > פיגום נייד למכירה


ודאו שיש בעל מקצוע שירכיב את הפיגום

למרות שנדמה שמרגע רכישת הפיגום השמיים הם הגבול, ועכשיו תוכלו לבצע מיד עבודות גדולות יותר, שאפתניות יותר ורבות יותר, כדאי שתאטו את המירוץ. כמו שאתם בוודאי כבר יודעים, פיגום הוא לא דבר שפשוט מרימים ומורידים כדי לבצע עליו עבודות בגובה. כדי להשתמש בפיגום בצורה חוקית, ומעל לכל – בטיחותית, קיימת חובה להעסיק מנהל עבודה מוסמך לביצוע בדיקות תקינות לאחר הקמת הפיגום. בדיקות אלו חייבות להתבצע לאחר כל הקמה של הפיגום, וכמובן שקיימות תקנות שונות עבור כל סוג שונה של פיגום.

לכן, לפני שאתם רצים לקנות פיגום אלומיניום נייד חדיש, ודאו שאתם או מישהו אחר בצוות שלכם מוסמך לבצע בדיקות תקינות לפיגומים – שכן, אם לא, לא תוכלו לעשות שימוש חוקי בפיגום הנייד שלכם. חשוב להזכיר שמעבר לאחריות חוקית, במקרה של תאונת עבודה יכולה גם לחול עליכם אחריות פלילית על התאונה. גם אם אינכם מכירים בעל מקצוע כזה, תוכלו לעבור את ההסמכה בעצמכם או להעסיק בעל מקצוע שיוכל לבצע את הבדיקות עבורכם (רק חשוב שתיקחו בחשבון את עלות העניין ותוסיפו זאת לשיקולים שלכם).


בצעו סקר שוק ובדקו: האם המחיר המוצע תואם למחיריהם של המתחרים?

נקודה זו היא חשובה משני היבטים. ראשית, כמובן שתרצו לשלם את המחיר המשתלם ביותר, ולא תרצו להרגיש מרומים או ש"עקצו" אתכם במחיר מופרז וגבוה שלא לצורך – זוהי אמנם הוצאה לצורך העסק שלכם, כלומר הוצאה שתייצר הכנסה, אבל בכל זאת מדובר בהוצאה, שיכולה להיות גדולה. מחפשים פיגומים ניידים למכירה לחצו > פיגום נייד למכירה

אבל שנית, ומעבר לכך, גם מחיר זול מדי אמור לעורר את החשד שלכם. מחירים זולים יכולים להעיד על מוצר פגום או שאינו עומד בתקן, מה שיכול לגרום לתאונות עבודה קשות שעלולות אפילו להסתיים במוות. עוד סיבות עבור מחיר זול בצורה לא הגיונית יכולות להיות מוצר שנמכר בחלקים – ולא מכיל את כל החלקים הנדרשים, וסיבה נוספת כמובן יכולה להיות אותיות קטנות שאותן לא תראו עד שיהיה מאוחר מדי, שבדרך כלל יתחילו במילים החשובות "המחיר אינו כולל".


האם הכל עומד בתקני הבטיחות

נקודה זו כבר הוזכרה כאן כמה פעמים, וזאת מאחר שאין איך להפריז בחשיבותה. כמו שלא תסכימו לקבל טיפול מרופא שפועל ללא תואר ד"ר, לא תוכלו גם לרכוש פיגום שאינו עומד בתקן או שאין לו את האישורים הנדרשים. אלה אישורים שעליכם לבקש בכל מוצר או סוג פיגום שאתם רוכשים, וכמובן שאתם גם זכאים לבקש את כל האישורים הנדרשים מהמוכר עצמו – ואפילו כדאי שתעשו זאת. מדובר בדבר שבשגרה שאין בושה בלבקש, וכאשר תראו את כל האישורים הנדרשים, תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים את המוצר הבטיחותי ביותר, ושומרים על חייכם ועל חיי העובדים שלכם. מעבר לכך, מוצר מאושר, בטיחותי ואיכותי הוא גם עמיד יותר, ולכן יישאר איתכם למשך זמן רב יותר ויאפשר לכם עבודה יעילה, מהירה וקלה יותר, מאשר מוצר זול או חיקוי לא מאושר.


אם לסכם את כל העצות שנתנו מעלה, אפשר לומר שבעצם תצטרכו שלושה דברים: להכיר היטב את המוצר, להכיר היטב את השוק, וכמובן להכיר היטב את הצרכים שלכם, ובהתאם לכך לבחור בסוג הפיגום הנייד הנכון עבורכם. לאחר שווידאתם והעמקתם בכל אחת מהנקודות האלו, תוכלו לבצע את רכישת הפיגומים הניידים שלכם בצורה חלקה ומהירה, שלא תעורר עבורכם שום בעיות בהמשך הדרך. כמובן, שבנוסף לכל הטיפים האלו, העצה הכי חשובה היא לבצע את הרכישה שלכם אצל מוכר אמין, מקצועי, וכמובן מורשה, שעומד בכל התקנות ומחזיק בכל האישורים (כמו שכבר ציינו קודם לכן).

אם אתם מחפשים מקום אמין ומקצועי שכזה כדי לקנות ממנו פיגומי אלומיניום ניידים, אתם נמצאים במקום הנכון. הכירו את נתנאל פיגומים, חברה להשכרה ולמכירה של פיגומים ניידים. אצלנו תוכלו להנות מדגמי הפיגומים החדשים והמובילים ביותר בשוק, וכל זאת יחד עם מחירים משתלמים, יחס אישי ומקצועי, ושירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר – לא משנה מה השאלה או ההתלבטות שלכם, אנחנו נעניק לכם את המענה. עדיין מתלבטים בנוגע לקניית פיגום אלומיניום נייד? לא בטוחים איזה דגם הוא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם? צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל שאלה ובקשה בנושא קנייה והשכרה של פיגומים ניידים.


מחפשים פיגומים ניידים למכירה לחצו > פיגום נייד למכירה

bottom of page